BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 8482096
nr 848 2096
Ljuskrona
höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2013
kl 19:17:37
23/9 13:30:16